Zbiorniki na gaz – pomorskie

Oferujemy zbiorniki na gaz w całym województwie pomorskim. Pro Instal to sprawdzona firma, która dostarcza rozwiązania z zakresu gazu ziemnego i płynnego już od 2002 roku. Nasze usługi świadczymy kompleksowo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Charakteryzujemy się rzetelnością, fachowość i terminowością, które są zasługą naszego wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Służymy pomocą na wszystkich etapach realizacji inwestycji – od wypełnienia potrzebnych dokumentów do montażu zbiornika. Stawiamy na zadowolenie klienta, a nasze usługi i produkty to gwarancja bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o naszej ofercie zbiorników na gaz w województwie pomorskim!

Zbiornik na gaz w województwie pomorskim – rodzaje zbiorników

W województwie pomorskim dostarczamy zbiorniki na gaz. Poszczególne modele różnią się miedzy sobą nie tylko pojemnością, ale również sposobem montażu i innymi parametrami. Dlatego wszystkim naszych klientom doradzamy, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze na ich terenie. Wyróżnić można dwa podstawowe rodzaje zbiorników na gaz:

Zbiornik naziemny

Jak sama nazwa wskazuje, jest to zbiornik na gaz umieszczany nad ziemią. Dokładniej rzecz ujmując, montuje się go na płycie betonowej, która musi wystawać około 15 cm nad poziom gruntu. W naszej ofercie dostępne są modele w trzech wielkościach: 2700 l, 4850 l, 6400 l. W zastosowaniach domowych najpopularniejsze są zbiorniki o pojemności 2700 l. Służymy pomocą w kwestii doboru odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego lub firmy.

Zbiornik podziemny

Analogicznie do pierwszego przykładu – jest to zbiornik umieszczony pod ziemią. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują niedużą przestrzenią lub chcą zachować nienaganną estetykę parceli. W naszej ofercie dostępne są modele w trzech wielkościach: 2700 l, 4850 l, 6400 l. Wśród gospodarstw domowych najpopularniejszym wyborem są zbiorniki o pojemności 2700 l. W Pro Instal doradzimy Ci, która pojemność najlepiej zaspokoi zapotrzebowanie Twojego domu lub firmy.

Etapy realizacji budowy zbiornika na gaz w województwie pomorskim

Etap 1. – klient kontaktuje się z nami (telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie). Wspólnie omawiamy szczegóły inwestycji, a także doradzamy, które rozwiązanie technologiczne będzie najkorzystniejsze w danej sytuacji.

Etap 2. – nasza firma zajmuje się skompletowaniem potrzebnych dokumentów od Starostwa Powiatowego i do Nadzoru Budowlanego. Tworzymy docelowy projekt instalacji gazowej.

Etap 3. – ustalamy termin realizacji inwestycji. Następnie wykonujemy wszystkie potrzebne prace budowlane i montażowe.

Etap 4. – kompletujemy dokumentację związaną z zakończeniem budowy tj. opinię kominiarską, wpis kierownika budowy, geodety, protokoły prób szczelności itd. Następnie cały komplet wysyłamy do klienta wraz z fakturą za wykonaną usługę.

Potrzebujesz zbiornika na gaz w województwie pomorskim?

Zgłoś się do nas!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.