B384Y9A2A0L0e1D6O7I2a3b0P0l5c3i4

Serwis – pogotowie gazowe

Nasza firma zapewnia usługi gazownicze w województwie pomorskim. Wykonujemy próby szczelności instalacji gazowych, zarówno zbiorników, jak i całych instalacji. Profesjonalny i regularny przegląd to podstawa bezpieczeństwa. Nasze usługi gazownicze pozwalają ocenić, czy instalacja działała bez zarzutów, a także ograniczyć do absolutnego minimum wystąpienie awarii w przyszłości.Już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Usługi gazownicze w województwie pomorskim

Już od wielu lat świadczymy usługi gazownicze w województwie pomorskim. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy dysponują ogromną wiedzą dotyczącą budowy i funkcjonowania instalacji gazowych. Każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo tysięcy użytkowników gazu.

Warto wiedzieć, że według obowiązujących przepisów prawa przegląd instalacji gazowej należy wykonywać raz w roku. Wyjątek stanowią budynki przekraczające 2000 m2 powierzchni. W takim przypadku przeglądu instalacji należy dokonywać dwa razy w roku – do końca maja oraz do końca listopada. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszego serwisu gazowniczego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.