Cała oferta

Instalacje gazowe – pomorskie

F8H2b1w740w0S1k6z4J4J34335l0j5l0

W Pro Instal zajmujemy się montażem instalacji gazowych w woj. pomorskim. Na rynku jesteśmy obecni już od 2022 roku, co pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenie i wykonać setki funkcjonalnych instalacji gazowych. Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób fachowy i rzetelny. Świadczymy usługi w sposób kompleksowy i służymy pomocą oraz wsparciem na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Już dziś dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Współpraca z nami

W pierwszej kolejności należy określić warunki i zakres usług, jakie mamy wykonać. Nasza firma zajmie się wszystkim za Państwa. Dzięki nam nie muszą Państwo chodzić po Urzędach i załatwiać niezbędnych zezwoleń. Po omówieniu przebiegu instalacji wewnętrznej, nasi projektanci, zaprojektują instalację gazu. W dogodnym dla Państwa terminie zajmiemy się budową instalacji.

Posiadamy potrzebne certyfikaty. Nasi pracownicy przechodzą okresowo wszystkie szkolenia, a nasz sprzęt jest odpowiednio przygotowany do wykonywania zleconych prac. Dlatego z nami nie muszą Państwo martwić się o prawidłowe i bezpieczne zainstalowanie przyłącza gazu.

Montaż instalacji gazowych w woj. Pomorskim – etapy realizacji

Instalacje gazowe cieszą się popularnością w woj. pomorskim. Gaz nie tylko służy do ogrzewania domu, ale także może być podłączony do kuchenki gazowej oraz podgrzewania wody. Nasza firma gwarantuje kompleksową usługę podłączenia instalacji wewnętrznej do sieci gazowej.

W montażu instalacji gazowych można wyróżnić cztery podstawowe etapy:

1. Kontakt z nami

Skontaktować się z nami można poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie lub telefonicznie. Na tym etapie omawiamy szczegóły wybudowania instalacji oraz zakres naszych usług.

2. Skompletowanie dokumentów

Zajmujemy się skompletowaniem niezbędnych dokumentów, zarówno do Starostwa Powiatowego (uzyskanie pozwolenia na budowę oraz Dziennika Budowy), jak i od Nadzoru Budowlanego. Wykonujemy również projekt instalacji gazowej. Jeśli wybierzesz naszą firmę to żadne z tych dokumentów nie będą stanowiły dla Ciebie problemu – my zajmiemy się wszystkim.

3. Prace budowlane i montażowe

Po uzyskaniu wszystkich pozwoleń, umawiamy się na termin wybudowania instalacji gazu. Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające możliwość wybudowania instalacji. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy profesjonalny zakres usług.

4. Zakończenie prac i dokumentacja końcowa

Aby instalacja wewnętrzna spełniła wszystkie wymogi formalno-prawne, zajmujemy się wszelką dokumentacją związaną z zakończeniem budowy – tj. opinia kominiarska, wpis kierownika budowy, geodeta, protokoły prób szczelności. Cały komplet dokumentów wysyłamy do Państwa wraz z fakturą za wykonaną usługę.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.