Cała oferta

Instalacje wewnętrzne

F8H2b1w740w0S1k6z4J4J34335l0j5l0

Budowa instalacji wewnętrznej - podłączenie domu do przyłącza zewnętrznego

 

Gaz nie tylko służy do ogrzewania domu, ale także może być podłączony do kuchenki gazowej oraz podgrzewania wody. Nasza firma gwarantuje kompleksową usługę podłączenia instalacji wewnętrznej do sieci gazowej. 

Współpraca z nami

W pierwszej kolejności należy określić warunki i zakres usług, jakie mamy wykonać. Nasza firma zajmie się wszystkim za Państwa. Dzięki nam nie muszą Państwo chodzić po Urzędach i załatwiać niezbędnych zezwoleń. Po omówieniu przebiegu instalacji wewnętrznej, nasi projektanci, zaprojektują instalację gazu. W dogodnym dla Państwa terminie zajmiemy się budową instalacji.
Posiadamy potrzebne certyfikaty. Nasi pracownicy przechodzą okresowo wszystkie szkolenia, a nasz sprzęt jest odpowiednio przygotowany do wykonywania zleconych prac. Dlatego z nami nie muszą Państwo martwić się o prawidłowe i bezpieczne zainstalowanie przyłącza gazu.

Jak współpraca wygląda z nami w praktyce?

1. Kontakt
Skontaktować się z nami można poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole tej strony lub telefonicznie. W kolejnym etapie omawiamy szczegóły wybudowania instalacji oraz zakres naszych usług.
2. Dokumenty
Zajmujemy się skompletowaniem niezbędnych dokumentów, zarówno do Starostwa Powiatowego (uzyskanie pozwolenia na budowę oraz Dziennika Budowy) jak i do Nadzoru Budowlanego. Wykonujemy również projekt instalacji gazowej.
Jeśli wybierzesz naszą firmę to żadne z tych dokumentów nie będą stanowiły dla Ciebie problemu - my zajmiemy się wszystkim.
3. Budowa
Po uzyskaniu wszystkich pozwoleń, umawiamy się na termin wybudowania instalacji gazu. Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające możliwość wybudowania instalacji. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy profesjonalny zakres usług.
4. Zakończenie
Aby instalacja wewnętrzna spełniła wszystkie wymogi formalno-prawne zajmujemy się wszelką dokumentacją związaną z zakończeniem budowy tj. opinia kominiarska, wpis kierownika budowy, geodeta, protokoły z prób szczelności
Cały komplet dokumentów wysyłamy do Państwa wraz z fakturą za wykonaną usługę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.