Poznajmy się

Specjalizujemy się w realizacjach inwestycji "pod klucz" zaczynając od doradztwa, przez przygotowanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji wydającej pozwolenie na budowę, transport, montaż, odbiory Kierownika Budowy oraz stałą opiekę serwisową

O nas

Od 2002 roku działamy na rynku gazu ziemnego i płynnego. Podczas wykonywania swojej działalności zmontowaliśmy ponad 2000 instalacji zbiornikowych oraz instalacji gazu ziemnego.
Nasze wieloletnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość rynku oraz przygotowanie kadrowo – sprzętowo – materiałowe pozwala nam kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Specjalizujemy sie w realizacjach inwestycji "pod klucz" zaczynając od doradztwa, przez przygotowanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji wydającej pozwolenie na budowę, transport, montaż, odbiory Kierownika Budowy oraz stałą opiekę serwisową - również na płaszczyźnie usuwania awarii, wymiany uszkodzonych elementów instalacji, usuwania niebezpiecznych wycieków.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.